Skip to main content

Heli Ski

  • 2024
  •  Transport własny
  • FRANCJA
  • WŁOCHY

Heli ski

Zaawansowanych narciarzy, fanów jazdy poza trasami i dreszczyku narciarskich emocji zapraszamy na HELISKIING. To doskonała okazja do przeżycia niesamowitej przygody w partiach gór dostępnych dla nielicznych…

Informacje

Optymalną grupą uczestników jest zespół 4-osobowy plus przewodnik, i wielokrotności takiego zespołu (mamy 4 miejsca dla uczestników w helikopterze – optymalizacja kosztów i bezpieczeństwa). Heliskiing przeznaczony jest dla dobrych i bardzo dobrych narciarzy. Istnieje możliwość sprawdzenia umiejętności czy odbycia szkolenia przygotowującego do heliski z naszymi instruktorami m.in. w Maso Corto (opcja do ustalania z klientem). Miejsce realizacji heliskiingu, jak i podjęcia uczestników przez śmigłowiec i przewodnika, ustalamy indywidualnie z klientem. Do miejsca startu helikoptera dojeżdżamy autami lub busem. Loty przeważnie obsługuje helikopter Airbus Ecureuil AS 350 B3 plus. Przy wyborze miejsca bierzemy pod uwagę: umiejętności narciarskie uczestników, warunki pogodowe, sugestie uczestników. Przed startem wszyscy uczestnicy przechodzą krótkie szkolenie z podstaw bezpieczeństwa w górach i komunikacji z przewodnikiem, jak i używania sprzętu zabezpieczającego/ratunkowego, w który obligatoryjnie będziecie wyposażeni (plecaki ABS, detektor lawinowy, sonda i łopatka). Istnieje też możliwość wypożyczenia odpowiedniego sprzętu narciarskiego.

Uwaga!

Zastrzegamy możliwość zmiany planu heli-ski ze względu na warunki atmosferyczne oraz potencjalne zagrożenie lawinowe – ostateczna decyzja należy zawsze do pilota i przewodnika.

Pomoc instruktorów / przewidników

Góry są piękne, ale trzeba wiedzieć jak się nimi cieszyć i jak się w nich poruszać. Dlatego podczas heliski korzystamy z pomocy naszych sprawdzonych partnerów – przewodników IFMGA oraz firmy lotniczej Elitellina.

Cena: 300 – 600 €

Dodatkowe informacje

Orientacyjna cena za dzień heli-ski waha się pomiędzy 300 a 600 euro za osobę.
Dokładną ofertę przygotowujemy na konkretne zapytania i po rozmowie dotyczącej
Państwa oczekiwań, umiejętności i terminów.

Czas działania oferty

Heliskiing realizujemy dla Państwa przez cały sezon narciarski. Polecamy terminy: marzec/kwiecień, ze względu na często występujące optymalne warunki pogodowe i doskonale warunki śniegowe. Najczęściej odwiedzamy rejony Livigno, Courmayeur, Monte Rosa.

​Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie. Koordynator Michał.
michal@wildholidays.pl           +48 501 186 955

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK! Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy (COVID-19)!

Heli ski

Dlaczego warto z nami jeździć?

12 lat doświadczenia

Specjalizujemy się w nartach, które są naszą pasją

Szkolenia prowadzimy w oparciu o polski i włoski program nauczania jak i bazujemy na własnym doświadczeniu

Stały team pilotów i instruktorów

Bazujemy na sprawdzonych ośrodkach i hotelach

Ubezpieczenia

Bezpieczne wakacje na stoku to nasz priorytet i dlatego na nadchodzący sezon rekomendujemy oprócz ubezpieczeń narciarskich także zawarcie polisy od kosztów rezygnacji.

Razem z Signal Iduną przygotowaliśmy kompleksowa ofertę, która obejmuje ryzyka związane z epidemią i zachorowaniem na Covid-19.

Dodatkowo rezerwując wakacje z Wild Holidays masz pewność, że w przypadku zamknięcia granic lub zamknięcia obiektu, zwrócimy Ci 100% wpłaty – przelewem, nie w formie vouchera!

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK! Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy (COVID-19)!

Uwielbiamy doradzać

Masz pytania?

Śmiało kontaktuj się z nami:) Uwielbiamy doradzać i chętnie opowiemy Ci o szczegółach naszych wyjazdów. Daj po prostu znać – chętnie porozmawiamy i postaramy się dopasować najlepszy wyjazd do Twoich potrzeb.

​Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie. Koordynator Michał.
michal@wildholidays.pl           +48 501 186 955

PARTNERZY

Gwarancja ubezpieczeniowa dla biur podróży

Pobierz plik PDF

Wpis do rejestru organizatorów turystyki

Pobierz plik PDF